Anioł mojej czarownicy

10:29

Moja prywatna czarownica zrobiła Anioła. Sama, do szkoły na kiermasz:


Fajny jest, na podstawie z tektury, oklejony różnymi materiałami. Buźka wypchana watą, taka pulchna i sympatyczna. Anioł jest duży, ma więcej niż 40 cm wysokości, wisi u nas w domku, bo przecież nie mogłam pozwolić, by Ktoś obcy kupił go na kiermaszu, o nie - byłam pierwsza !

Coś w sobie ma ten Janioł, lubię na niego patrzeć.
Moja zdolna 10-latka zarobiła szósteczkę z plastyki a ja z radością pomogłam jej skompletować własny "sprzęt" do  mini warsztatu twórczego. I z przyjemnością przyglądam się jej artystycznym poczynaniom.

You Might Also Like

8 komentarze

 1. piękny aniołek a słoiczki na kawę i herbatę super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam jak moja mama również mnie wspierała w takich rzeczach. Do dzisiaj miło nam sie wspomina i rozmawia o tym, że chociaż ja poszłam w Jej 'twórcze' ślady. Jestem pewna, że Wy również będziecie miło wspominać.
  PS Dzięki Twojemu kursowi zrobiłam koszyk z papierowj wikliny. Jestem wdzięczna za Twój kurs. :) Zapraszam do siebie, żebyś mogła zobaczyć, że na marne się nie trudziłaś robiąc ten kurs, bo przydaje się innym.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że macie taką wspólną pasję, to bardzo łączy i owocuje w przyszłości. A Anioł piękny!
  Buziaczki dla Czarownicy :{}
  Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!
  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 4. Anioł prześliczny, zdolna pociecha rośnie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję w imieniu czarownicy !

  Natalko, byłam u Ciebie na blogu, widzę że próbujesz bardzo wielu rzeczy typu handmade, a że jesteś młodą kobietką tym bardziej mnie cieszy fakt, że nie tylko imprezy czy gry komputerowe wypełniają wolny czas (choć nie mam nic przeciwko dobrej imprezie od święta :) ).
  Bardzo dziękuję za zareklamowanie mojego bloga i ciepłe opinie, a koszyczek jak na pierwszy raz wyszedł Ci naprawdę super!!! Jeśli chcesz mieć idealnie równe ścianki, włóż do środka wzornik (inny karton) wtedy troszkę wolniej się plecie, ale ścianki a szczególnie rogi są zadziwiająco równe.
  I oczywiście będę bacznie obserwować Twoje postępy i następne prace.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepsze życzenia na ten Nowy 2012 Rok !! :D:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za wizytę na moim blogu. Zdolniacha ta twoja prywatna czarownica. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Reniu dziękuje za życzenia :)

  Wiolettko witam Cie serdecznie u mnie, zapraszam do oglądania, komentowania i spróbowania swoich sił w papierowej wiklinie !

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń