Raport z wymianki

12:06

Witam

Miesiąc temu zaproponowałam Wam wymiankę, pamiętacie?

Skusiłam swoimi wyplatankami aż pięć miłych Pań i tak oto wzbogaciłam się o prawdziwe skarby, cuda nad cudeńkami, rękodzieło najwyższej klasy, zresztą popatrzcie sami - proszę bardzo:

Z Iwonką spotkałam się osobiście i mam nadzieje, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie :) 
Wymianka zaowocowała bardzo miłą znajomością i wspaniałymi ozdobami choinkowymi, głównie szydełkowymi:







Angela http://angelamasasolna.blogspot.com ulepiła dla mnie cudny kosz z masy solnej z ozdobami, których nie jestem w stanie nazwać :) ale na pewno kiedyś gdzieś rosły :).  
Kosz już zdobi moją kuchnię i idealnie pasuje do jej wystroju.
Ku mojemu zaskoczeniu w paczuszce były jeszcze aniołeczki i inne zawieszki na choinkę, masosolny wianuszek oraz mini  świecznik, który natychmiast porwała moja córcia.






 Od  Ali  http://upaniali.blog.onet.pl bardzo chciałam zegar. Zamówiłam go z myślą o mojej pracowni, gdzie bardzo mi go brakuje.  
Ala zdobi przepięknie przedmioty metodą decoupage, podziwiam jej prace już jakiś czas i wszystko mi się niezwykle podoba! Niestety, zegar który otrzymałam od Ali spodobał się również bardzo mojej córce, a że super pasuje do jej pokoju w kolorze fuksji został u niej a ja obeszłam się smakiem :)
 


Teresa maluje i rysuje. Jej prace można podziwiać  tutaj. 
Jestem pod wrażeniem nie tylko jej talentu, ale i osoby jako takiej. Dla mnie Teresa narysowała obraz, taki jak chciałam, jak lubię, w moich klimatach. 
Jest przepiękny, wyciszam się i rozmarzam patrząc na tą złocistą jesień :)

 
 



Dla Eli  http://rekodzielonawitach.blogspot.com karczochy nie mają tajemnic. 
To obca mi zupełnie technika a prace wykonane ta metodą widziałam jak dotąd tylko na obrazkach i bardzo mnie intrygowały. Ale na żywo są o niebo ładniejsze, zachwycające!




Serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy zechcieliście wziąć udział w mojej wymiance blogowej i obdarować mnie tymi wszystkimi wspaniałościami !!! 

pozdrawiam


You Might Also Like

12 komentarze