Powtórka z rozrywki czyli znowu białe z różami

09:32

Witam

Piaty i szósty z serii duży kosz z pokrywką. Chyba rzeczywiście trafiłam ze wzorem, bo przychodzą zamówienia od znajomych Pani, która wzięła pierwszy taki kosz i albo handluje nimi na boku :) albo reklamuje je wszem i wobec, za co jestem ogromnie wdzięczna.


Kosze pracochłonne o czym pisałam wcześniej, ale efekt daje dużo zadowolenia. Podoba się wersja z zielona kokardą, pierwotnie była jeszcze z różowa ale ten zestaw klientki zdecydowanie wolą.


Mam zamówienie jeszcze na dwie kolejne takie skrzyneczki, coś bym chciała w nich zmienić, może mniej tych kwiatów?  Podpowiedzcie proszę, bo już mi się nudzi takie same robić :)


Hmm kiedy je robiłam nie widać było tych krzywizn na górze.. ach zdjęcie prawdę ci powie...


pozdrawiam i czekam na propozycje zmian

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Fajne są te kosze ;). Ja bym jeszcze widziała je w jakieś weselsze wzory. Kokardka zielona bardziej mi się podoba ;). Może zamiast róż, słoneczniki czy polne kwiaty? Ooo, już wiem - kosz podróżniczy w stylu retro ;). Jakie wymiary mają te kosze? Ciekawa jestem ile Ci zajmuje czasu taki jeden.

  OdpowiedzUsuń
 2. keeniu kwiaty maja być wlaśnie takie tzn różowe róze :) bo tak klientela chce i kolorek biały, choć juz patrzec na niego nie mogę.

  a ile zajmują czasu pisałam tu:

  http://handmadebymaggii.blogspot.com/2012/04/ogromniaste-kosze-w-rozowe-roze.html

  policz: wieczór plecenie-rano malowanie-wieczór malowanie-rano malowanie-wieczór lakier-rano decoupage-wieczór lakier-rano wykończenie i srodek ewentualnie spray.

  to 3,5 dnia na samo czekanie aż warstwy wyschną a ja z reguły chodze do pracy :) i poranne czynności odpadają :)

  pracochłonne skubane

  tydzień na 1 kosz trzeba liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. a wymiary to A4 , bo spód kosza to wieczko od kartonu na papier ksero.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pracochłonne i bardzo piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracochłonna robota, ale efekt fajny. Ja osobiście nie przepadam za kolorem różowym ;), ale kosze w całości takie jak są bardzo mi się podobają ;), róże mają to do siebie, że zawsze są piękne... Rozmarzyłam się o tej wersji retro-podróżniczej... może się kiedyś skuszę ;).

  OdpowiedzUsuń