Sklep z rękodziełem

21:08

Witam

Od dziś zapraszam do mojego internetowego miejsca, gdzie będę oferować do sprzedaży moje rękodzieło - to dostępne "od ręki". Oferta na bieżąco będzie aktualizowana.
W opisach ceny wraz z cenami wysyłki - przy zakupie większej ilości proszę o kontakt w sprawie kosztów wysyłki.


Link do SKLEPU znajdziecie również po kliknięciu w szarą "chmurkę" z napisem "sklepik" po prawej stronie bloga.

Zapraszam serdecznie

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Udało mi się kiedyś spotkać taki sklep z rękodziełem, który miał także swój własny program lojalnościowy. Jak widać ktoś odrobił lekcje. W sumie gdy czytałem https://zencard.pl/blog/programy-lojalnosciowe-jak-sie-w-nich-polapac-i-ktory-wybrac to stwierdzam, że programy lojalnościowe nie są niczym strasznym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy sklep nawet taki z rękodziełem ma możliwość bytu jeśli będzie dobrze prowadzony. Najważniejsze to mieć wdrożone dobre płatności online https://cinkciarz.pl/platnosci i dzięki nim móc przyjmować płatności. Tym lepiej jakby był wybór jeszcze waluty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam już okazję kilkukrotnie zamawiać różne rzeczy z takich sklepów internetowych. Moim zdaniem świetnie sprawdzają się do tego przelewy online https://www.bezpresji.pl/przelewy-online-czy-sa-faktycznie-takie-bezpieczne-i-wygodne/ które są świetnym narzędziem płatniczym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak widać dziś praktycznie wszystko możemy kupić w sklepach internetowych i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest z nich korzystać. Muszę przyznać, że jeśli chcemy prowadzić własny sklep online to warto jest zainstalować wtyczkę https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki która pozwoli nam na przyjmowanie płatności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Coby nie było to robienie zakupów w sklepach internetowych moim zdaniem należy do bardzo przyjemnych rzeczy. Jak również czytałam niedawno na stronie https://www.sendit.pl/blog/rozwoj-e-commerce-przesylki-dostarczane-dronem to również są pomysły, aby towary były dostarczane dronem.

  OdpowiedzUsuń